Cloudflare Turnstile (1.1.5) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Size
el: Μέγεθος

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Theme
el: Θέμα

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Normal
el: Κανονικό

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: About
el: Περί

en: Compact
el: Συμπαγής
