Cloudflare Turnstile (1.1.9) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Size
bn: সাইজ

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Appearance
bn: অবয়ব

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Japanese
bn: জাপানী

en: Korean
bn: কোরিয়ান

en: Dutch
bn: ডাচ

en: German
bn: জার্মান

en: Turkish
bn: তুর্কি

en: About
bn: সম্পর্কে
