Cloudflare Turnstile (1.1.9) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Language
et: Keel

en: Size
et: Suurus

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Theme
et: Teema

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Normal
et: Tavaline

en: Appearance
et: Välimus

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Korean
et: Korea keel

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: Execute
et: Rakenda

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: German
et: Saksa keel

en: Indonesian
et: Indoneesia keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Turkish
et: Türgi keel

en: About
et: Programmist

en: Compact
et: Kompaktne
