Cloudflare Turnstile (1.1.9) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Size
vi: Dung lượng

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Widget settings
vi: Các thiết lập widget

en: Normal
vi: Bình thường

en: Appearance
vi: Hình thức

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: Retry
vi: Thử lại

en: Auto
vi: Tự động

en: Execute
vi: Thực hiện

en: About
vi: Giới thiệu

en: Dark
vi: Sẫm màu
