Tweet Feed (4.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
