Tweet Feed (4.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Other
ast: Otru

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu
