Tweet Feed (4.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Account Name
ca: Nom del compte

en: Name
ca: Nom

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Other
ca: Altres

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Changed
ca: Canviat

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Reply
ca: Respon

en: Placeholder
ca: Marcador

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Manage form display
ca: Gestiona la presentació del formulari

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size
