Tweet Feed (4.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: Account Name
da: Kontonavn

en: Name
da: Navn

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Other
da: Anden

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: Size of textfield
da: Størrelse på tekstfelt

en: Changed
da: Ændret

en: User Id
da: Bruger-ID

en: Manage fields
da: Håndtér felter

en: Reply
da: Svar

en: The maximum length of the field in characters.
da: Feltets maksimale længde i tegn.

en: Manage display
da: Håndtér visning

en: Manage form display
da: Håndtér visning af formular

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
da: Teksten som vises inden i feltet indtil der indtastes en værdi. Det kan være en eksempelværdi eller en kort beskrivelse af det forventede format.

en: %name: may not be longer than @max characters.
da: %name: må ikke være længere end @max tegn.

en: Textfield size: @size
da: Størrelse på tekstfelt: @size
