Tweet Feed (4.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Account Name
eu: Kontuaren izena

en: Name
eu: Izena

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Other
eu: Bestea

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Reply
eu: Erantzun

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu
