Tweet Feed (4.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Account Name
hr: Ime korisničkog računa

en: Name
hr: Naziv

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Other
hr: Ostalo

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Reply
hr: Odgovor

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.

en: Manage display
hr: Uredi prikaz
