Tweet Feed (4.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: Account Name
is: Notendanafn

en: Name
is: Nafn

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: Reply
is: Svara
