Tweet Feed (4.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Reply
km: ឆ្លើយតប

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ
