Tweet Feed (4.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Other
ku: هیتر

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: Manage display
ku: ڕێکخستنی پیشاندان
