Tweet Feed (4.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Reply
pa: ਜਵਾਬ
