Tweet Feed (4.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Account Name
ar: اسم الحساب

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Other
ar: آخر

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: Size of textfield
ar: حجم حقل النص

en: Changed
ar: تم التغير

en: Reply
ar: رد

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: The maximum length of the field in characters.
ar: أقصى طول للحقل بعدد الحروف.

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
ar: %name: لايكون اطول من  @max احرف.

en: Textfield size: @size
ar: حجم حقل النص: @size
