Tweet Feed (4.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Account Name
az: Hesab adı

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Other
az: Digər

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Reply
az: Cavab verin

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.
