Tweet Feed (4.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Account Name
be: Назва рахунку

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Other
be: Іншыя

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Reply
be: Адказ

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.
