Tweet Feed (4.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Account Name
he: שם חשבון

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Other
he: אחר

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Changed
he: השתנה

en: Reply
he: השב

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.
