Tweet Feed (4.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Account Name
mr: खात्याच नाव

en: Name
mr: नाव

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी

en: Reply
mr: प्रतिसाद
