Tweet Feed (4.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Account Name
my: account အမည်

en: Name
my: အမည်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Other
my: အခြား

en: Reply
my: ပြန်စာ
