Tweet Feed (4.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: Account Name
te: ఖాతా పేరు

en: Name
te: పేరు

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Other
te: ఇతర

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: Reply
te: స్పందించు
