Tweet Feed (4.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Overview
ur: جائزہ

en: Edit
ur: تدوین

en: Account Name
ur: اکاؤنٹ کا نام

en: Name
ur: نام

en: Add
ur: شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Size of textfield
ur: متنی قطعہ کا سائز

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
