Tweet Feed (4.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Other
bo: གཞན

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།
