Tweet Feed (4.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Account Name
el: Όνομα Λογαριασμού

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Other
el: Άλλο

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Reply
el: Απάντηση

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: Hash
el: Κατακερματισμός

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.

en: Textfield size: @size
el: Μέγεθος πεδίου κειμένου: @size
