Tweet Feed (4.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Description
is: Lýsing

en: Overview
is: Yvirlit

en: Edit
is: Broyt

en: Name
is: Navn

en: Add
is: Stovna

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Other
is: Annað

en: Maximum length
is: Mest loyvda longd

en: Reply
is: Svar

en: The maximum length of the field in characters.
is: Mest loyvda tal av bókstavum í reinini.
