Tweet Feed (4.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Other
sk: Ostatné

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
