Tweet Feed (4.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Reply
sl: Odgovori
