Tweet Feed (4.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Reply
th: ตอบ

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
