Tweet Feed (4.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Edit
vi: Sửa

en: Account Name
vi: Tên tài khoản

en: Name
vi: Tên

en: Add
vi: Thêm

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Other
vi: Khác

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: Size of textfield
vi: Kích thước của trường dữ liệu bản văn

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Reply
vi: Phản hồi

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.

en: Hash
vi: Mã hóa băm
