Tweet Feed (4.0.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Other
gu: અન્ય

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Reply
gu: જવાબ
