Tweet Feed (4.0.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Reply
hy: Պատասխան

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:
