Tweet Feed (4.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Account Name
lt: Paskyros vardas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Other
lt: Kiti

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.
