Tweet Feed (4.0.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
