Tweet Feed (4.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
