Tweet Feed (4.0.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Other
nn: Andre

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Reply
nn: Svar
