Tweet Feed (4.0.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Other
eo: Alia

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Reply
eo: Respondu

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
