Tweet Feed (4.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Account Name
lv: Konta Nosaukums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Other
lv: Citi

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Changed
lv: Labots

en: Reply
lv: Atbildēt

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos
