Tweet Feed (4.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Other
sq: Tjetër

en: Reply
sq: Përgjigju
