Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
