Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Tabs
cs: Záložky

en: medium
cs: střední

en: large
cs: velké

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Back to site
cs: Zpět na web

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
