Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Tabs
oc: Onglets

en: small
oc: pichon

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
