Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Tabs
ro: Taburi

en: medium
ro: mediu

en: small
ro: mic

en: large
ro: larg

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Back to site
ro: Înapoi la site

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
