Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
