Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: small
ca: petit

en: large
ca: gran

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Back to site
ca: Torna al lloc

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
