Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: medium
eo: meza

en: small
eo: malgranda

en: large
eo: granda
