Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Tabs
et: Sakid

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Back to site
et: Tagasi veebilehele

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
