Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Tabs
eu: Fitxak

en: medium
eu: tartekoa

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Back to site
eu: Gunera itzuli
