Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Tabs
gl: Lapelas

en: medium
gl: medio

en: small
gl: pequena

en: large
gl: grande

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Back to site
gl: Voltar ao sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
