Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: medium
jv: sedeng

en: small
jv: cilik

en: large
jv: gedh

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
