Twenty Seventeen (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: small
my: အသေး

en: large
my: အကြီး

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
